Serwis na sprzedaż!
Ponad 160 tys. dodanych wierszy i ponad 1 mln 137 tys. komentarzy. Ponad 14 tys. zarejestrowanych użytkowników oraz ponad 10 tys. postów na forum.
Oferty można składać na adres e-mail spojrzeniacom@o2.pl
Forum spojrzenia.com Strona Główna spojrzenia.com
Wiersze, wierszyki, poezja - forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Ciocia dobra rada
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum spojrzenia.com Strona Główna -> Doskonalenie formy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Myszeczka900

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:39 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Nie sądzę żebyśmy sie poznały...To jest prywatna szkoła i nie każdy może sobie pozwolić żeby w niej być.Pyskówki na sp były formą obronną.
Nie mam zamiaru sie dalej kłócić więc skończmy tą rozmowę.Wiesz ja też mogłam napisać że nie wierzę Ci że studiujesz psychologię.
Ty i tylko Ty sprawiasz, że żyję...
[George Moore]
Hej mam na imię Agnieszka,Interesuję się poezją i psychologią...
Zapraszam do czytania moich wierszy...

Kocham Cię Kocurku:********

"Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,a okazuje się że czekali na siebie całe życie..."

Można mnie zobaczyć na fotka.pl(Myszeczka9001)
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Myszeczka900

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 12:40 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

A pokoru i dystansu mam wiele po za tym powtarzam nie znasz mnie,znasz mnie tyle co ze spojrzeń a na spojrzeniach jestem inna niż w życiu na co dzień.Naucz sie nie oceniać ludzi po okładce,a zacznij myśleć uwierz to nie boli.
[George Moore]

"Dwoje ludzi spotyka się przypadkiem,a okazuje się że czekali na siebie całe życie..."

Powrót do góry
Immortal
Supermoderator

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 1:37 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Ulalala-szkoła dla wybranych. Chciałam wiedzieć, żebyś była bardziej wiarygodna w moich oczach. No, ale-cóż. Zastanawiam się gdzie w Twojej okolicy są szkoły prywatne z psychologią. Chyba najbliżej to WSB-NLU Nowy Sącz, tak? to tam studiujesz?
Jeszcze raz Ci powtarzam-nie oceniam Cię. Każda osoba swoim zachwaniem chociażby w sieci tworzy swój wizerunek i nie ważne czy jest prawdziwy czy nie-tak Cię widzę po prostu i nie twierdzę, że taka jestem w rzeczywistości. Spo to Spo-i tu Ty jesteś myszeczką a ja Immortal.
Zrobiłyśmy off topa. Tak wyszło-przepraszma Moderatorów, ale zasadniczo sama zaczęłaś sugerując, że ja i kakanka narzucamy komuś jak ma pisać. Czy gdybym napisała np. "skocz z mostu" to byś to zrobiła?. Ten post, jak sama nazwa wskazuje to "ciocia dobra rada" i po prostu dzielimy się swoimi radami i doświadczeniami z młodymi twórcami. Ja również radami nie gardzę-trzeba się rozwijać a nie stać w miejscu, a poetyckiego apogeum i świetności i tak nigdy nie osiągnę.
Powrót do góry
kakanka

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:17 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

To ja to Myszeczko inaczej ci wyjaśnię.

Robisz suflet. Za każdym razem jest dosyć dobry, ale po wyjęciu z piekarnika ciasto opada. Ktoś przez internet ci RADZI, żebyś następnym razem sporządzając ciasto spróbowała dodać trochę śmietanki zamiast mleka. faktycznie, potem suflet wyrośnie znakomicie. Ale ty tego nie zrobisz, bo ktoś ci narzucił swoje zdanie i ci KAZAŁ?

Moim zdaniem, przepraszam, że to powiem, ale jesteś uparta jak osioł, więc i tak dyskusja z tobą nie ma najmniejszego sensu. Przychodzisz, podburzasz sytuację i wywołujesz niepotrzebne kłótnie. I to nie jest pierwszy raz, kiedy zdarza ci się taka akcja. Nie wiem tylko po co ci to. Może jesteś inna w życiu codziennym, ale tak jak powiedziała Immortal, tutaj jesteś Myszeczką900, a nie Agnieszką Boroń i tak już zostanie.

Nie studiujesz też psychologii, ponieważ jest to niemożliwe. Nie mówię, że się nią nie zajmujesz, ale nie możesz jej studiować nie mając matury. Poza tym mając takie problemy z komunikacją międzyludzką, jakie tutaj ukazujesz, powinnaś raczej zasięgać porad psychologa, aniżeli sama się psychologią zajmować.

Przestań się uważać za pępek świata i uświadom sobie, że twoje zdanie jest tylko jednym z milionów i nie możesz tak nachalnie go reprezentować, wdając się w infantylne pyskówki ze wszystkimi dookoła, bo nie jesteś w ten sposób ani bardziej wiarygodna, ani nie wzbudzasz sympatii.

Immortal proponuję już zamilknąć, bo podejmowanie dalszego tematu mija się z celem.

To wszystko, co mam do powiedzenia.

Amen
Linkin8866

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:21 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

no więc spokój
drogie panie.
Powrót do góry
Immortal
Supermoderator

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 3:34 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Podpisuję się pod kakanką i milknę.
Amen.
Powrót do góry
kakanka

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Immortal, poczyniłam pkt. V, w który wrzuciłam twoje uwagi, w razie, jakby się komuś nie chciało czytać całego topicu.
Korien.

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 7:42 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

nie cierpię jak ktoś robi jakieś listy słów zakazanych...
nie ma to większego sensu ani racji bytu

tak tak wiem
,, jak jesteś taki mądry, to sam spróbuj coś napisać"
Powrót do góry
kakanka

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 9:32 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Takiej reakcji się Korien spodziewasz?

e-e

Zrobiłam, żeby nie pisać po sto razy dziennie, dlaczego czyjeś dzieło jest banalne.

Poza tym są jednak pewne reguły, które określają poziom wiersza.
Myszeczka900

PostWysłany: Sro Lip 16, 2008 11:31 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Droga kakanko ja uważam to Ty jesteś pępkiem całego świata,robisz dziwne fora dodajesz jakieś mało znaczące teksty, chcesz by ktoś Cię zauważył? To załóż sobie bloga ale pewnie go masz bo to jest dla tych głupiutkich leleczek.
Nie uważam się za pępek świata a psychologią zajmuję się od kilku dobrych lat,znam najlepszych specjalistów,i uratowałam kilkadziesiąt osób od samobójstw itp.Maturę mam a to co pisze w sieci może być nie prawdą nie sądzisz Immortal? Mam własne zdanie i będę je miała nadal nie ja zaczęłam obrażać tylko Immortal ja napisał swoje zdanie co o tym myślę,widzę że nie jesteś mądrą osobą skoro nie zauważasz że każdy ma swoje zdanie które ja wyraziłąm awidać kakanko Twój temat nie był zbyt interesujący bo NIKT na niego nie odpisał i nikt nie podziękował.Spojrzenia się spieprzyły całkowicie i użytkownicy również.Immortal myślałam że skoro zajmujesz sie psychologią będziesz myślała dojrzale jak na swój wiek i ponoć ją studiujesz ale po tym co piszesz śmiem w to wątpić.Ja przynajmniej faktycznie komuś pomagam siedzę daniami w gabinecie i pomagam nie piszę porad ale mówię słownie.A u nas jest taka prywatna szkoła możesz wierzyć lub nie wali mnie to za przeproszeniem.Do Nowego Sącza także jeżdżę mają tam dobrą szkołę.Koniec rozmowy bo widać niema tu inteligentnych osób z kjtórymi można normalnie pogadać.
[George Moore]

Powrót do góry
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum spojrzenia.com Strona Główna -> Doskonalenie formy Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3, 4  Następny
Strona 2 z 4

Skocz do: