Serwis na sprzedaż!
Ponad 160 tys. dodanych wierszy i ponad 1 mln 137 tys. komentarzy. Ponad 14 tys. zarejestrowanych użytkowników oraz ponad 10 tys. postów na forum.
Oferty można składać na adres e-mail spojrzeniacom@o2.pl
Forum spojrzenia.com Strona Główna spojrzenia.com
Wiersze, wierszyki, poezja - forum dyskusyjne

FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   RejestracjaRejestracja 
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj 

Styczniowa szkółka wiersza- GŁOSOWANIE!
Idź do strony Poprzedni  1, 2

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum spojrzenia.com Strona Główna -> Szkółka wiersza
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
jaceksenior

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 8:00 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

Kochani SmileSmileSmile

Na wstępie chciałem pokłonić się nisko Immortal za wspaniały wiersz. A to , że zdobyliśmy taką samą liczbę głosów to chyba przeoczenie Smile. Cieszę się , że mój tak archaiczny sposób pisania, przypadł Wam do gustu SmileSmile. Ale taki już jestem i chyba pozostanę SmileSmileSmile na przekór nowoczesności SmileSmileSmile. Nie wiem czy mój pomysł do lutowej szkółki zostanie zaakceptowany. Czekam z niecierpliwością SmileSmileSmile. A Wasze wiersze zawsze są potężną inspiracją do tworzenia nowych i do wspaniałej zabawy słowem pisanym. SmileSmileSmile. Jeszcze raz wszystkim uczestnikom gratuluję a głosującym dziękuję SmileSmile Jacek
Powrót do góry
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Dany
Uznany komentator

PostWysłany: Czw Lut 09, 2012 8:29 pm    Temat postu: Odpowiedz z cytatem

gratuluję zwycięstwa Immortal i jackowiseniorowi.
Bardzo jestem ciekawa następnego tematu. Razz Razz Razz
Ogląda profil użytkownika Wyślij prywatną wiadomość
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum spojrzenia.com Strona Główna -> Szkółka wiersza Wszystkie czasy w strefie CET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

Skocz do: